Общинска избирателна комисия Земен


РЕШЕНИЕ
№ 49 - МИ
Земен, 28.10.2019

ОТНОСНО: Избор на общински съветници за община Земен

Брой мандати за общински съветници

 

ЕДИНАДЕСЕТ                                                              11

                          с думи                                                                 с цифри

 

 

Днес, 28.10.2019 г., в 06:46 ч. Общинската избирателна комисия на основание чл. 453 и 454 от Изборния кодекс и въз основа на получените данни от протоколите на СИК

 

Р Е Ш И :

 

  1. Общинската избирателна квота е СТО И ДВАНАДЕСЕТ 112

          (с думи)                               (с цифри)

 

ІІ. Избрани за общински съветници независими кандидати:

 

Имена на общински съветници

БРОЙ ГЛАСОВЕ

      с думи                                   с цифри

…………………………………………

        нула                                          0

 

ІІІ. Брой мандати, които се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота:

 

                ЕДИНАДЕСЕТ                                                 11

                     (с думи)                                          (с цифри)

 

  1. IV. Мандатите за общинските съветници по т. III се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота, както следва:

 

№ в бюле-тината

 

Наименование на партията, коалицията или местната коалиция

 

БРОЙ МАНДАТИ

     с думи                           с цифри

1.

ПП ГЕРБ

  СЕДЕМ                                    7

2.

Местна коалиция ВМРО-БНД  (ПП ВОЛЯ).

   ЕДИН                                     1

3.

Местна коалиция БСП ЗА БЪЛГАРИЯ (АБВ, ПП Атака).

     ТРИ                                      3

 

  1. V.Обявява разпределението на заявените предпочитания (преференции) за отделните кандидати по кандидатски листи на партиите, коалициите и местните коалиции, получили мандати, и подрежда кандидатите, както следва:

 

№ в бюле-тина-та

Наименование на партията, коалицията или местната коалиция

№ в под-режда-нето

Собствено, бащино и фамилно име на кандидата в листата

№ на спи-сък

Брой

предпо-читания

1.

 

1.

Николай Милков Александров

А

166

 

ПП ГЕРБ

2.

Иво Иванов Георгиев

А

62

 

 

3.

АнтоанетаРайчева Стефанова

Б

11

 

 

4.

Димитър Боянов Димитров

Б

49

 

 

5.

Стоян Стефанов Стоянов

Б

46

6.

Стефан Христов Маринов

Б

39

7.

Емил Йорданов Милев

Б

51

2.

Местна коалиция ВМРО-БНД  (ПП ВОЛЯ).

1.

Румен Петров Василев

А

76 (55)

3.

Местна коалиция БСП ЗА БЪЛГАРИЯ (АБВ, ПП Атака).

1.

Монка Иванова Стойнева

А

93 (70)

2.

Здравка Методиева Почекайна-Ненкова

А

46

3.

Руслан Викторов Йорданов

А

39

 

(Броят на действителните бюлетини за партията/коалицията/местната коалиция, в които няма отбелязано предпочитание (преференция) или има отбелязано повече от едно предпочитание (преференция), се прибавя към предпочитанията (преференциите) за кандидата на първо място в листата съгласно чл. 437, ал. 5 ИК.

 

  1. VI. Обявява имената на избраните общински съветници по партии, коалиции и местни коалиции, както следва:

 

Имена на общинските съветници

Партия / местна коалиция

ЕГН

1. Антоанета Райчева Стефанова

ПП ГЕРБ                             571212****

2. Димитър Боянов Димитров

ПП ГЕРБ                             541004****

3. Емил Йорданов Милев

ПП ГЕРБ                             700615****

4. Здравка Методиева Почекайна-Ненкова

Местна коалиция

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ              620310****

(АБВ, ПП Атака).

5. Иво Иванов Георгиев

ПП ГЕРБ                             901212****

6. Монка Иванова Стойнева

Местна коалиция

 БСП ЗА БЪЛГАРИЯ              580414****         

 (АБВ, ПП Атака).

7. Николай Милков Александров

ПП ГЕРБ                              830129****

8. Румен Петров Василев

Местна коалиция

ВМРО-БНД  (ПП ВОЛЯ).        610125****

9. Руслан Викторов Йорданов

Местна коалиция

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ               800214****

(АБВ, ПП Атака).

10. Стефан Христов Маринов

ПП ГЕРБ                               571021****

11. Стоян Стефанов Стоянов

ПП ГЕРБ                               810610****

 

(Имената на избраните общински съветници се подреждат по азбучен ред.)

 

Спорове и възражения на членовете на комисията по взетите решения: няма

 

 

 

 

Председател: Светлана Кирилова Петкова

Зам. председател: Елица Кирилова Димчовска

Зам. председател: Надя Ненкова Михайлова

Секретар: Евелина Живкова Пандова

За секретар: Венетка Георгиева Дойчинова

За секретар: Гергана Николова Асенова

За секретар: Елена Иванова Мирчева

За секретар: Илияна Аспарухова Манасиева

За секретар: Людмила Славянова Иванова

За секретар: Ренета Йорданова Янева

За секретар: Росица Веселинова Миланова

За секретар: Снежана Райчева Петкова

За секретар: Таня Спасова Михайлова

* Публикувано на 29.10.2019 в 15:17 часа

Свързани решения:

51-МИ/31.10.2019

53-МИ/02.11.2019

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031
     

Решения

  • № 53-МИ / 02.11.2019

    относно: Заличване на обявен за избран общински съветник.

  • № 52-МИ / 31.10.2019

    относно: Допълване на Решение № 50-МИ от 28.10.2019г. за избор на кмет на община Земен.

  • № 51-МИ / 31.10.2019

    относно: Допълване на Решение № 49-МИ от 28.10.2019т. за избор на общински съветници за община Земен.

всички решения